درباره ما

مرکز زبان تخصصی فنی حرفه ای رضا "برند رضا" با برند آموزشی “REELS” فعالیت خود را به عنوان اولین مرکز تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای کشور در استان کرمانشاه در سال ۱۳۹۲ آغاز نمود.  مدارک دانش پذیران این موسسه بین اللملی و مورد تایید سازمان فنی و حرف ای کشور می باشد که در بیش از ۵۶ کشور دنیا نظیر آلمان ، استرالیا ، کانادا و ... مورد پذیرش است.

این مرکز با مدیریت رضا محمدی نابغه ی کرمانشاهی که در سن ۱۵ سالگی مدرک TOEFL خود را دریافت نموده است و با ابداع شیوه نوین آموزشی انقلابی در یادگیری و آموزش زبان انگلیسی بوجود آورد که بازتاب خبری گسترده ای در سطح کشور داشت که تیتر اول بسیاری از روزنامه و خبرگزاری ها و سایت های کشور از جمله خبرگزاری سراسری ایرنا، ایلنا ، KURD PRESS ، همشهری ، فارس ، SNN ، آفتاب ، عصر ایران و ...  همچنین بسیاری از روزنامه ها و هفته نامه های محلی از قبیل باختر ، پویان غرب ، آفتاب کرمانشاه و ... بود.

همچنین  برنامه  ۱۷+ در شبکه یک سیمای سراسری که مختص دعوت از نوابغ و کارآفرینان برتر کشور بود از آقای رضا محمدی در برنامه ۶۷ (از ۷۰ قسمت) به عنوان اولین و تنها مرکز زبانی که آموزش به شیوه نوین را ابداع نموده اند در این برنامه  دعوت به عمل آوردند.

از دیگر افتخارات این موسسه برگزاری سمینارهایی در سطح کشور و استقبال گسترده از این سمینارها بوده است.

موسسه زبان “REELS” با بیش از نیمی از ارگانها و ادارات دولتی و غیردولتی در جهت بهبود کیفیت سطح زبان پرسنل و خانواده های آنها همکاری می نماید که تاکنون نتایج بسیار خوبی حاصل گردیده است.
 
این مرکز هم اکنون در استان کرمانشاه با ۳ شعبه و ۲۵ نیروی کاری در حال فعالیت می باشد که در مجموع ۵۰۰ دانش پذیر در حال تحصیل می باشند.

در این مرکز دوره های ویژه خردسالان ، کودکان ، نوجوانان ، بزرگسالان و دوره های TOFEL و IELTS  با متدهای نوین و متفاوت برگزار می گردد و نیز دوره های ویژه H.A.E که مختص و روش ابداعی این موسسه می باشد که به بصورت آنلاین و فیزیکی برگزار می گردد.